Graphics

Icons

3. dubna 2011 v 11:15 | veve
Ahojte tak se zase hlásím po více jak týdnu. Za celý týden jsem toho měla vážně dost dá se i říct že jsem tak trochu nestíhala.Včera jsem byla na závodech celkem dobré. Těchto pár iconek jsem dělala myslím nějak před týdnem.
Jinak jak se máte vy? A co víkend? :)S novou rubrikou nový příspěvek

16. ledna 2011 v 21:22 | veve
Ahojte tak konečně jsem se dokopala k tomu, abych vytvořila novou rubriku Graphics sem tam něco vytvořím a dávat to do jiných rubrik a dělat si tu v tom borčus už mě vážně nebaví tak jsem ju prostě založila :D no a rovnou i něco vytvořila a celkem se mi to líbí je to něco jako wall :

Cote de Pablo


tak co na něj říkáte? :)
veve

icons be me ..

8. ledna 2011 v 14:47 | veve
před odjezdem na hory jsem si trochu hrála udělala jsem pár různých iconek no s některýma jsem spokojená míň s některými víc. 
PS: chtěla bych vědět jestli když jsem přidám povídu CSI NY jestli ji bude někdo číst zatím vím jenom o jednom človíčkovi. :)


1

My graphic - o něco jsem se pokoušela :)

26. prosince 2010 v 21:06 | veve
dneska jsem si trochu hrála s photofiltrem a vyšlo z toho toto mě se to  líbí já osobně jsem spokojená :)  jsou tam  ještě nějaké malé  nedostatky, ale to časem vylepším :)


edelsteinlisa.blog.cz

Chvilka času na článek

13. prosince 2010 v 19:44 | veve
Ahojte tak po dlouhé době jsem našla chvilku času a hlavně chuť napsat nějaký článek no je zhruba dva týdny před Vánocema a já už mám nakoupené všechny dárky což je zázrak. A co vy už máte všechno nakoupené? Přes víkend jsem se pokusila něco péct a dopadlo to celkem úspěšně. Ve škole toho mám pořád dost, že ale kdo nemá no nic zítra píšeme dvě písemky jednu z angliny- slovíčka a druhou asi z přírodopisu který máme jednou za týden a každou hodinu píšeme takže fakt super. Bylo čtvrtletí a moje známky nebyli hrozné což je celkem dobré zvláště u mě :D a co vy jaké vám vychází známky atd.... ??? :) když tu teďka takhle sedím tak mi to blogaření začíná pomalu ale jistě chybět :D 
PS: omlouvám se za pravopisné chyby. :D
PSS: tento výtvor jsem dělala na rychlo takže to není nic moc :D

zt

Mix avatarů by me...

6. srpna 2010 v 7:20 | veve
ahojte tešně před tím než to vypadlo jsem udělala iconky, no abych řekla pravdu není to žádná sláva protože jsem dělala avatary po druhé, je jich celkem 9 těším se na vaše komentáře ať už kladné či záporné:) snezu každou kritiku

colorka by me

15. července 2010 v 17:30 | veve
vyrobila jsem colorku první , dopadla tak jak dopadla a mě by zajímal váš názor co vy na to?

,
 
 

Reklama