Březen 2011

The Best Friends

25. března 2011 v 17:25 | veve |  Others
Tuhle povídku jsem napsala dneska je to o dvou středoškolačkách, které jsou v prvním ročníku, ale znají se dýl. Doufám, že se vám povídka bude líbit a že si ji někdo přečte :)


Info

25. března 2011 v 16:27 | veve |  ankety
Ahojte tak zase tu máme konec týdne dneska jsem výmečně dorazila domů ve tři hodiny. Můj týden byl celkem fajn ve škole celkem, ale se to dalo. Zítra dopoledne tu nebudu jdu pomáhat na závody. Jinak jak už jste si někteří všimli už mám nový dess mě se líbí a jsem ráda, že se líbí i vám (nedělala jsem ho já). Doufám, že tu vydrží co nejdýl.
Dneska jsem si sedla k počítači a začala jsem psát takovou neobvyklou povídku není o seriálu je to povídka ze života (vymyšlená) mám ji skoro dopsanou a zajímal by mě váš názor jestli ji sem mám dát nebo ne přečtete si ju někdo? Je to moje první povídka na takovéhle téma.
no nic tak já ju jdu dopsát, těším se na vaše názory a komentáře :)

veve

Ples byl dokonalý :)

21. března 2011 v 20:37 | veve |  ankety
Ahojte moc děkuji za vaše komentáře potěšili mě :) jinak ples jsme si moc užila a mám přes sto fotek :) minimálně v těch dlouhých šatech jsem se nezabila, jen při tančení jsem si na ně párkrát stoupla, ale jinak v pohodě celý večer byl super a strašně rychle utekl.:( Klidně bych si to zopakovala :) no já jsem se měla dobře a co vy?
jinak budu mít nový dess od Tarin ( http://vd-fan.blog.cz/ ) dess se mi moc líbí chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat
na lay jsem tentokrát chtěla Alliciu Florrick a Willa Gardnera z The good wife (seriálové jména) tento seriál běží na Universal Channel možná ho někteří znáte (doufám) tento seriál patří mezi mé nejoblíbenější :) chtělo to tady už trochu změnu když už je to jaro :)
mějte se hezky

veve

a je tu víkend.......

19. března 2011 v 8:06 | veve |  anketyAhojte všichni tak se vám zase hlásím. Tento týden utekl jako voda ostatně jako každý týden poslední dobou. Já mám dneska večer ples za hodinu jdu ke kadeřnici a potom mám být v šest tam ples začíná až v 19:30 ale jelikož my tančíme tak si to musíme jít ještě vyzkoušet :) No snad se nezabiju, mám dlouhé šaty a večer sem si je zkoušela a neudělám vnich skoro nic takže to bude :D no a co vy? co plánujete na víkend? :)

PS: Taky u vás napadl sníh? :)

veve

Sarah 5.díl

15. března 2011 v 19:14 | veve |  povídky CSI NY
ahojte tak mám tu pro vás další pokračování povídky. Ani jsem si neuvědomila, že už je uterý ten týden tak rychle utíká :)

Jsem zpět

12. března 2011 v 14:06 | veve |  ankety
Ahojte všichni nejprve bych se vám všem chtěla omluvit za mou neaktivitu měla jsem toho moc a pořád mám, ale snad už budu mít více času na blog. Snad jste si mě SB nesmazali prosím napište mi kdyžtak do komentářů zda-li jsme pořád SB či nejsme. No a teď, abych vám více přiblížila mou situaci po pololetí jsem začala chodit pomáhat do plavecké přípravky v podstatě se zaučit, abych kdyžtak příští rok mohla trénovat děti prostě učit je plavat adt.. potom jsme začali trénovat na ples takový tanec už ho celkem umíme no ještě, aby ne že když tuto sobotu co bude máme ples taky chodím do školy a plavat. V únoru jsem měla týden jarních prázdnin ..... no a co vy? jak jste se tu měli?

ještě bych chtěla poděkovat všem, co mi dali hlasy v soutěži u Kathy, která skončila zhruba před měsícem byla jsem v ní s Jenny Shepart a Jethro Gibbs soutěžilo se o nejlepší pár a já se umístila na 3. místě takže všem moc děkuju za hlasy :)
PS: pokračování povídky Sarah se tu objeví co nejdřív doufám, že si ji někdo přečteveve